Online objednání

Nyní se můžete objednat online. Stále nám samozřejmě můžete zavolat jako doposud, ale pro Vaše větší pohodlí jsme spustili interaktivní rezervační systém.

Vaši žádost o rezervaci zkontrolujeme, schválíme a potvrdíme. Přijde Vám o tom SMS nejpozději během následujících 2 pracovních dnů poté, co jste žádost odeslali. Jestliže Vám SMS nepřijde, prosím ozvěte se telefonicky.

Potřebujete-li upravit termín, prosím, zavolejte nám.

Objednat se je možné pouze na některé služby a v některých časech. Portfolio našich výkonů i ordinační doba je samozřejmě širší, nicméně rezervace na ostatní výkony či časy musíme provést v tuto chvíli my dle pokynů ošetřujícího týmu na základě Vašeho zdravotního stavu. 

Konkrétně je možné objednat se online pouze na vstupní vyšetření - dospělí nebo děti), konzultaci na implantáty, preventivní prohlídku (pouze naši pacienti) a dentální hygienu dospělý/děti – naši pacienti, pokud kapacita dovolí tak i externí pacienti). 

Potřebujete-li jiné ošetření, prosím, zavolejte nám.

Jak se objednat?

Nebojte, je to jednoduché. Stačí si vybrat výkon a konkrétního pracovníka (lékaře nebo zubní hygienistku). Poté si zvolíte konkrétní den a čas, vyplníte údaje o sobě, a je to hotové. Když si naši stránku uložíte do oblíbených, budete mít naše služby stále po ruce.

legenda:

Výkon  popis
DH - VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ - registrovaný - dentální hygiena - DOSPĚLÝ 60min dentální hygiena  - pouze pro naše registrované pacienty
DH - VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ cizí - dentální hygiena - DOSPĚLÝ 90min dentální hygiena - pouze pro cizí - neregistrované pacienty
DH - KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ - dentální hygiena - DOSPĚLÝ 60min dentální hygiena - pouze pro naše registrované pacienty
KONZULTACE - IMPLANTÁT  konzultace pro posouzení zavedení implantátu (pro naše i cizí pacienty) 
 1. PROHLÍDKA - KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ - DOSPĚLÝ zubní preventivní prohlídka - pouze pro naše registrované pacienty nad 18 let
1. PROHLÍDKA - KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ - DÍTĚ zubní preventivní prohlídka - pouze pro naše registrované pacienty do 18 let
VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ - DOSPĚLÝ vstupní zubní vyšetření - pouze pro cizí pacienty nad 18let
VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ - DÍTĚ vstupní zubní vyšetření - pouze pro cizí pacienty do 18let